Tiek apstiprināta automašīnas klases rezervācija. Tiek garantēta, tikai konkrētā automašīnas klase. Economy klase: Ford Fiesta, Huyndai Getz, Opel Corsa, VW Polo Compact klase: VW Golf, Opel Astra, Renault Megane, Ford Focus, VW Jetta Standard klase: VW Passat, Skoda Octavia, Mazda 6, Renault Laguna, Chrysler Sebring 5+2 klase: Opel Zafira, Renault Scenic Minivan klase: Opel Vivaro, Renault Trafic  Automašīnas dienas nomas maksa tiek aprēķināta par 24 stundām. Nomas maksā iekļauta tehniskā apkope un civiltiesiskā apdrošināšana. Degviela un auto mazgāšana nomas cenā nav iekļauta. 

Automašīnas dienas nomas maksa tiek aprēķināta par 24 stundām. Nomas maksā iekļauta tehniskā apkope un civiltiesiskā apdrošināšana. Degviela un auto mazgāšana nomas cenā nav iekļauta. 

Nomniekam jāuzrāda pase un autovadītāja apliecība, kas ir derīga vismaz vēl 6 mēnešus uzrādīšanas brīdī.

15 EUR par katru nomas līgumā norādīto autovadītāju. Auto apdrošināšana: Iznomājamā automašīna ir apdrošināta pret bojājumiem (CDW), zādzību un laupīšanu (THW), kā arī tai ir spēkā autovadītāja obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise (OCTA). Nomniekam tiek piedāvāta iespēja samazināt atbildību automašīnas bojājumu gadījumā (CDW) līdz 450,00 EUR. 

Pēc klienta vēlmēm var tikt samazināta atbildība par iznomātajai automašīnai nodarītajiem bojājumiem no 450,00 EUR līdz 0 EUR. Šajā gadījumā klientam ir jāveic atbildības samazināšanas maksājums, kas ir atkarīgs no auto iznomāšanas dienu skaita. 1- 3 dienas – 16,00 EUR; 4 – 6 dienas – 13,00 EUR; 7 – 15 dienas – 10,00 EUR; 16 – 30 dienas – 8,00 EUR; 31- vairāk dienas – 6,00 EUR. 

Nomnieka/vadītāja minimālais vecums 20 gadi un autovadītāja stāžs vismaz 1 gads Vadītājiem, kas jaunāki par 20 gadiem vai kuriem autovadītāja apliecība izdota mazāk nekā pirms 1 gada, tiek aprēķināts papildus maksājums 8 EUR / dienā. 

VISA, EC/MC . Aprēķinātā auto nomas maksa un noteiktais pašriska depozīts tiek priekšautorizēti uz nomnieka kredītkartes ne vēlāk kā nomas sākumā. Pašriska depozīts ir norādīts sadaļā “Cenas“, kas tiek automātiski atgriezts 14 dienu laikā no automašīnas saņemšanas brīža. ja automašīna tiek atgriezta tādā pašā stāvoklī, kā nodota lietošanā. 

Dzirnieku iela 16, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 no 9.00 līdz 18.00 par brīvu. Pārējā laikā – 15 EUR. Automašīnas piegāde citviet Rīgā darba laikā no 9.00-18.00, īrējot uz vismaz 3 dienām, bez papildus maksas . Ārpus darba laika- 15 EUR. Automašīnas nodošna Rīgā darba laikā 15 EUR.

Ja automašīna ir nepieciešama 24 stundu laikā, un Jūs veiciet rezervāciju online sistēmā, lūdzam, iepriekš sazināties ar Auto-rent pa tālruni +371 28 28 88 28, lai pārliecinātos par auto pieejamību. Pretējā gadījumā SIA “OZY Group” negarantē brīvu automašīnu.

Ja klients vēlas atcelt vai izmainīt nomas rezervāciju, pat to jāpaziņo vismaz 72 stundas pirms paredzamās rezervācijas.

 Lūdz jautājiet par vienvirziena nomu [email protected], vai pa tel. +37128444222

Bērnu sēdeklītis – 3.50 EUR diennaktī, navigācijas iekārta , TomTom – 3.50 EUR diennaktī. 

Sods par automašīnas dokumentu vai atslēgu nozaudēšanu ir 250 EUR. Visi sodi par administratīvo un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas veikti automašīnas lietošanas laikā, jāsedz nomniekam. Papildus administrācijas maksa 100 % tiks aprēķināta par katru sodu, administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumu. 

Automašīnas tiek nodotas ar pilnu degvielas tvertni. Atgriežot automašīnu, par trūkstošo degvielu tiek aprēķināts 1,50 EUR par katru trūkstošo litru. Automašīna nomniekam tiek nodota tīra. Atgriežot automašīnu ar netīru ārpusi vai salonu tiek ieturēti 15 EUR. 

Vieglajām automašīnām un mikroautobusiem – Latvija, Lietuva, Igaunija.