Tālruņa numurs ir +371 28 28 88 28 / +37128444222. Zvanīt variet jebkurā laikā.

Jā, Jūs variet pārbaudīt nomas auto cenu pirms rezervēšanas! Jums vajag tikai izvēlēties attiecīgos datumus un automašīnas klasi. Cenas kalkulācija notiks automātiski.

JĀ, Pilnvara ir nepieciešama tikai, ja vēlaties izbraukt ārpus Eiropas Savienības (ES) valstīm, piemēram, uz Krieviju, Baltkrieviju.

Izsauciet Policiju vai uzrakstiet saskaņoto paziņojumu, ja tas ir neliels bojājums. Uzrakstiet iesniegumu SIA “Ozy Group” par apdrošināšanas gadījumu. 

Jā, tā ir derīga visā Eiropā. Starptautiskā vadītāja apliecība nav nepieciešama. 

Minimālais vecums ir 20 gadi. Jaunākiem par 20 gadiem automašīna tiek izīrēti par paaugstinātu samaksu, jo ar minimālu autovadīšanas pieredzi SIA “Ozy Group” pastāv lielāks risks, nododot automašīnu īrniekam.

Automašīnu var saņemt Lidostas “Rīga” teritorijā Dzirnieku ielā 16. ” SIA “Ozy Group” stāvlaukumā. Tur arī automašīna ir jāatgriež. Ja automašīna tiek novietota citā stāvlaukumā, tad no klienta tiek ieturēta samaksa saskaņā ar Starptautiskās lidostas “Rīga” noteiktajiem stāvlaukumu tarifiem par automašīnas novietošanu.

JĀ, visi Autorent automobīļi ir apdrošināti ar speciālu auto nomas Kasko polisi un obligāto civiltiesisko apdrošināšanu.

Papildus samaksa nav jāmaksā, ja automašīnu nomā vēlaties saņemt darba dienas laikā (09:00-18:00), pārējā laikā par samaksu- 15.00 EUR. 

Diemžēl, samaksātā nauda netiek atgriezta atpakaļ, jo nomas maksa ir atkarīga no dienu skaita, un tādā gadījumā būtu jāpārrēķina nomas termiņš un dienas likme.

Skaidrā naudā var norēķināties, taču ir nepieciešama kredītkarte vai debetkarte drošības naudas priekšautorizācijai. Priekšautorizācija ir konkrētas summas bloķēšana uz Jūsu kartes konkrētam laika posmam, pēc kura summa atbloķējas. 

JĀ, bērnu sēdeklīšus var noīrēt visu vecumu bērniem.

Jūs automašīnu būsiet norezervējis tiešsaistē mūsu mājas lapā, tad uz Jūsu norādīto e-pastu saņemsiet rēķinu par autonomas pakalpojumiem. Kā arī uz epastu saņemsiet ziņojumu par apstiprinājumu vai atteikumu.

Jūs saņemsiet vieglo automašīnu, mikroautobusu ar pilnu bāku, ar pilnu bāku tā ir arī jāatgriež. 

Smēķēt KATEGORISKI ir aizliegts. Ja tas notiks, tad Jums nāksies maksāt soda naudu par šādu pārkāpumu mūsu auto nomas automašīnās. 

JĀ, tas ir iespējams, ja attiecīgās klases automašīna ir pieejama uz vietas Autonomas Autorent stāvietā. 

Mūsu auto noma garantē konkrētu automašīnu nomas klasi, konkrētu modeli negarantējam. 

Kilometrāžas ierobežojums ir līdz 300 km diennaktī. 

Personas kods ir cilvēkam piederošs identifikācijas numurs, kurš parasti tiek norādīts pasē, identifikācijas kartē un autovadītāja apliecībā. Ja Jums gadījumā nav personas koda, veicot rezervāciju, lūdzu, norādiet dzimšanas datumu, mēnesi un gadu, piemēram, 12011980 (12. janvāris 1980.gads).